ZOBACZ REALIZACJE

Przegląd zleceń z całej PolskiLokalizacja Poznań

Uszkodzona rura kanalizacyjna
Firma CONDENSA została wezwana na konsultacje w celu osuszenia ściany w pomieszczeniu kuchennym. Na miejscu stwierdzono silne zawilgocenie dolnych fragmentów ścian i prawdopodobne zawilgocenie warstw izolacji pod posadzką.

Lokalizacja Warszawa

Źle osadzony odpływ od prysznica
W mieszkaniu w bloku doszło do silnego zawilgocenia ściany sąsiadującej z pomieszczeniem łazienki. Okresowo zalewany był także sufit u sąsiada w mieszkaniu znajdującym się piętro niżej. Przeprowadzony dokładny wywiad z mieszkańcami oraz ich sąsiadami nakierował nas na duże prawdopodobieństwo powstania nieszczelności na instalacji kanalizacji.

Lokalizacja Katowice

Rozszczelnienie instalacji wody
Klient zadzwonił do Nas podejrzewając wyciek na instalacji zimnej wody. W celu potwierdzenia wykonana została próba ciśnieniowa na instalacjach. Spadek ciśnienia na manometrze potwierdził przypuszczenia. Aby zlokalizować dokładne miejsce wycieku użyto metody gazu znacznikowego - bezpieczna mieszkanka azotu (95%) i wodoru (5%).

Lokalizacja Gdańsk

Błąd instalatorów w nowym budynku
Klient zamówił u Nas usługę osuszania pomieszczeń po zalaniu. W lokalu wg wcześniej zamówionych "fachowców" doszło do rozszczelnienia instalacji kanalizacji przy pralce, która to została według przeprowadzonego wywiadu usunięta. Już po 3 dniach osuszania stref izolacji pod posadzką stwierdzono, że awaria wcale nie została zlikwidowana. W nawierconych podczas prac otworach w posadzce dalej zalegała woda w strefach izolacji w dużej ilości.

Lokalizacja Tychy

Nieszczelność na łączeniu rurek typu PP-R
Wyciek bardzo trudny w lokalizacji ze względu na jego umiejscowienie oraz niewielką nieszczelność. Pierwszym etapem było było określenie, na którym obiegu znajduje się wyciek na podstawie prób ciśnieniowych. Okazało się, że jest to instalacja ciepłej wody. Podjęta została próba zlokalizowania przecieku za pomocą kamery termowizyjnej połączona ze wcześniejszym wychłodzeniem pomieszczenia. W związku z brakiem jednoznacznych rezultatów do lokalizowania miejsca nieszczelności użyto metody gazu znacznikowego.

Lokalizacja Rypin

Rozszczelnienie instalacji ciepłej wody użytkowej
Rypin Dylewo rozszczelnienie instalacji ciepłej wody użytkowej. Rozszczelnienie powstało na zgrzewie. Czas poszukiwania 2 godziny.

Lokalizacja Warszawa

Rozszczelnienie instalacji zimnej wody użytkowej
Warszawa rozszczelnienie instalacji zimnej wody użytkowej na połączeniu gwintu od zaworka pralki. Czas lokalizacji 3 godziny.

Lokalizacja Bobrowiec

Nieszczelność rozety baterii podtynkowej pod prysznicem
Miejscowość Bobrowiec. Wykwity wilgoci na suficie w dolnej łazience spowodowane nieszczelnością rozety baterii podtynkowej pod prysznicem. Próby szczelności instalacji z.w c.w.u. nie wskazały żadnego spadku ciśnienia. Zadymianie kanalizacji również nie wskazało nieszczelności instalacji.

Lokalizacja Radom

Rozszczelnienie instalacji odpływowej od brodzika i umywalki
Lokalizacja wycieku w Radomiu. Na miejscu zastaliśmy rozszczelnienie instalacji odpływowej od brodzika i umywalki (kanalizacja).

Szukasz Przecieku?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia jaką technologią zlokalizujemy Twój przeciek. Pracujemy w większości dużych miast w Polsce. Dojeżdzamy we wskazane miejsce. Zapraszamy do kontaktu!

TU LOKALIZUJEMY I WYKRYWAMY WYCIEKI

Wycieki POZNAŃ: +48 530 610 610

Wycieki WARSZAWA: +48 728 105 105

Wycieki GDAŃSK: +48 795 760 760

Wycieki KRAKÓW: +48 536 125 125

Wycieki KATOWICE: +48 536 125 125

Wycieki OLSZTYN: +48 885 552 455

Wycieki BIAŁYSTOK: +48 885 552 455

Wycieki ŁÓDŹ: +48 570 005 102

DOJAZD DO AWARII

Lokalizujemy przecieki w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk. Dojeżdzamy do miast sąsiednich naszych oddziałów. Zadzwoń do nas i dowiedz się kiedy możemy przyjechać. Zapraszamy!

Maka oddziałów lokalizacji wycieków

SPECJALIZACJE WYKRYWANIA WYCIEKÓW

DO POBRANIA

Chcesz mieć naszą ofertę pod ręką? Pobierz nasz katalog PDF na komputer/telefon.

DANE FIRMOWE

CONDENSA Jakub Berliński Sp. k.
ul. Bartycka 175/P3
00-716 WARSZAWA
NIP 5213807870

Odwiedź Nasz Oddział Lokalizacji Wycieków

WYCIEKI WARSZAWA

ul. Bartycka 175/P3,
00-716 WARSZAWA

WYCIEKI POZNAŃ

ul. Obornicka 258A,
POZNAŃ

WYCIEKI KATOWICE

ul. Kolejowa 57
KATOWICE

WYCIEKI ŁÓDŹ

ul. Piotrkowska 35
ŁÓDŹ